zachmurzenie duże
22°
21°
niedziela
Reklama
GOK w Mstowie
II Mstowski Kiermasz Bożonarodzeniowy
08 grudnia 2022 r. | 11:05
0

W Mstowie odbył się II Mstowski Kiermasz Bożonarodzeniowy. Poniżej znajduje się relacja Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie z kiermaszu.

II edycja Kiermaszu, przygotowanego przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy, okazała się niezwykle udana. W tym roku udział w imprezie wzięło aż 13 Kół Gospodyń Wiejskich. Wszystkie namioty wypełnione były po brzegi rękodziełem, ozdobami, wypiekami, łakociami, napojami i innymi niespodziankami. Naprawdę było w czym wybierać! Trzeba przyznać, że talent, pomysłowość Pań z naszych Kół Gospodyń Wiejskich są niesamowite.

Jak co roku do Mstowa (tym razem na godzinę 16) przybył Święty Mikołaj, który rozdał dzieciom ponad 500 prezentów (!) - wśród nich były m.in. poduszki, przytulanki, gry, piłki, kubki czy słuchawki. Dla każdego znalazło się coś ciekawego. Chętni mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze Św.Mikołajem.

Tradycyjnie miało miejsce również rozświetlenie choinki na mstowskim rynku. Czas w oczekiwaniu na swoją kolej dzieci spędziły na zabawach ze świątecznymi animatorkami zabaw.

Wyjątkową atrakcją tego dnia była jeszcze strefa kibica, gdzie każdy zainteresowany na dużym telebimie mógł zobaczyć transmisję meczu Reprezentacji Polski z Francją, w ramach Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *