słabe opady deszczu
sobota
Reklama
Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Konkurs pn. “Cztery Pory Roku Oczami Dziecka” został rozstrzygnięty
06 listopada 2023 r. | 12:23
0

430 prac wpłynęło na kolejną edycję konkursu plastycznego, który od pierwszej swojej edycji cieszy się wielką popularnością wśród najmłodszych.

Tegoroczna edycja, pod patronatem Starosty Częstochowskiego Krzysztofa Smeli, była współorganizowana z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kłomnicach. W regulaminie wyszczególniono 5 kategorii: wiosna, lato, jesień, zima, 4 w 1. Uczeń mógł nadesłać 1 pracę w jednej z 5 kategorii.

Komisja konkursowa w składzie:
- Małgorzata Chebel, starszy instruktor ds. plastyki w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie,
- Tadeusz Ogonek, plastyk, grafik komputerowy w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie,
- Marta Gonera, animatorka kultury i plastyczka w GOK w Kłomnicach,

przyznała następujące nagrody:

Kategoria 4w1:

I MIEJSCE
Aleksandra Szapska, kl. II, NSP w Woli Mokrzeskiej
II MIEJSCE
Ignacy Krawczyk, kl. II, SP w Nieradzie, Michałów, gm. Poczesna
III MIEJSCE
Anna Zgardzińska, kl. III, SP im. T. Kościuszki w Mstowie

Wyróżnienia:
Igor Siwek, kl. II, SP nr 1 w Koniecpolu
Amelia Nowak, kl. II, SP nr 1 w Koniecpolu
Marcel Mizgała, kl. II, SP w Piasku
Maja Kobyłkiewicz, kl. III, SP w Lusławicach

Kategoria wiosna:

I MIEJSCE
Natalia Gołuchowska, kl. II, SP im. W. Broniewskiego w Dąbrowie Zielonej
II MIEJSCE
Bartłomiej Rozpondek, kl. IV, SP w Turowie
III MIEJSCE
Pola Mysłek, kl. II, SP nr 1 w Koniecpolu

Wyróżnienia:
Julia Knysak, kl. II, SP w Nieradzie, Michałów, gm. Poczesna
Mikołaj Najduch, kl. IV, SP w Kłomnicach
Martyna Weber, kl. III, SP w Starczy
Maria Nowak, kl. I, SP w Aleksandrii

Kategoria Lato:

I MIEJSCE
Cezary Szczepańczyk, kl. II, SP im. J. Kochanowskiego w Witkowicach
II MIEJSCE
Natalia Lampa, kl. II, SP im. H. Sienkiewicza w Rzerzęczycach
III MIEJSCE
Klaudia Brzeska, kl. III, ZSP w Rększowicach, gm. Konopiska

Wyróżnienia:
Kaja Kulawik, SP im. J. Brzechwy w Radostkowie
Dominik Kaczyński, kl. III, NSP w Woli Mokrzeskiej

Kategoria jesień:

I MIEJSCE
Marcelina Musiał, kl. III, SP im. J. Korczaka w Zawadzie, gm. Kłomnice
II MIEJSCE
Lena Zymek, kl. III, ZSP nr 1 w Rędzinach
III MIEJSCE
Aurelia Rosa, kl. III, ZSP nr 1 w Rędzinach

Wyróżnienia:
Zuzanna Mizgała, kl. I, SP w Lgoczance
Natalia Nocuń, kl. I, SP w Lgoczance
Julia Kupisiewicz, kl. IV, SP w Lusławicach
Natasza Cichoń, kl. IV, SP im. 6 Pułku Piechoty w starym Broniszewie

Kategoria zima:

I MIEJSCE
Kornelia Lis, kl.II, SP im. JP II w Widzowie
II MIEJSCE
Kornel Smolarczyk, kl. III, SP im. K. Makuszyńskiego w Skrzydlowie
III MIEJSCE
Maximilian Altavilla, kl. I, SP im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej

Wyróżnienia:
Laura Ślusarek, kl. II, SP w Piasku
Filip Kulpecki, kl. II, SP w Piasku
Lilianna Jabłońska, kl. IV, SP. im. S. Kostki w Lgoczance

Starostwo Powiatowe w Częstochowie



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *