zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
sobota
Reklama
UG Mstów
Za nami II Powiatowy Konkurs Plastyczny “Wiosenny Bukiet”
17 maja 2022 r. | 12:23
0

W Szkole Podstawowej w Brzyszowie odbył się II Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenny Bukiet”. Konkurs miał na celu m.in. rozwijanie wyobraźni i wrażliwości plastycznej dzieci.

Laureaci:

Kategoria I - klasy pierwsze

Miejsca I
- Nadia Świtoń -Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Mikołaj Nowak -Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Hanna Sowińska-Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie

Miejsca II
- Rafał Trąbski - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Mstowie Filia Kuchary
- Stella Śpiewak - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Małusach Wielkich
- Anna Zgardzińska - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Mstowie

Miejsca III
- Jakub Gajda - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Roksana Derda - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaskrowie
- Blanka Stolarska - Szkoła Podstawowa w Zrębicach

Wyróżnienia:
- Rafał Kojtych -Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Zuzanna Kowalczyk - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Małusach Wielkich

Kategoria II - klasy drugie

Miejsca I
- Alicja Bednarek - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Mstowie Filia Kuchary
- Zuzanna Bekus - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zawadzie
- Lena Ślęzak - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Mstowie
- Dagmara Rełkowska - Szkoła Podstawowa nr 33 w Częstochowie
- Zuzanna Jaksender - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Sandra Roch - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie

Miejsca II
- Dawid Pleszyniak- Szkoła Podstawowa nr 15 w Częstochowie
- Natalia Michalik - Szkoła Podstawowa w Zrębicach
- Mateusz Stacherczak - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Patryk Walczak - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Zuzanna Kazimierczak - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Emilia Burchacka - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie

Miejsca III
- Julia Urbańczyk - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Mstowie Filia Kuchary
- Jakub Boral - Szkoła Podstawowa w Krasicach
- Zofia Kubik - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Mstowie
- Emilia Rorat - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Małusach Wielkich
- Milena Klimas - Szkoła Podstawowa nr 33 w Częstochowie

Wyróżnienia:
- Paulina Roch - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Natalia Polikowska - Zespół Szkolno- Przedszkolny w Jaskrowie
- Klaudia Zalas - Szkoła Podstawowa w Mokrzeszy

Kategoria III - klasy trzecie

Miejsca I
- Maja Grobelak - Szkoła Podstawowa w Kłomnicach
- Karol Całus - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Filip Nowak - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Kornelia Kołodziejska-Kopta - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie

Miejsca II
- Magdalena Sitak - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Martyna Misztal - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Oliwia Staniec - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaskrowie
- Kuba Baltyn - Szkoła Podstawowa w Zrębicach

Miejsca III
- Jakub Kasztelan - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Małusach Wielkich
- Miłosz Biś - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Aleksandra Derda - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Dawid Kowalczyk - Szkoła Podstawowa w Krasicach

Wyróżnienia:
- Oliwia Adamczyk - Szkoła Podstawowa w Mokrzeszy
- Lena Wróbel - Szkoła Podstawowa nr 15 w Częstochowie



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.