zachmurzenie umiarkowane
20°
17°
czwartek
Reklama
fot. ZSP Jaskrów
Bajkowy Mikołaj w ZSP Jaskrów
20 grudnia 2022 r. | 12:43
0

6 grudnia w sali gimnastycznej ZSP Jaskrów odbyło się niecodzienne przedstawienie teatralne. Na "scenie" przedstawiono bajkę "Kopciuszek", a w rolę aktorów wcielili się rodzice i pracownicy szkoły. Doskonała gra sceniczna, odpowiednio dobrana muzyka i piękna scenografia cudownie oddały klimat bajki i przeniosły dzieci w jej niezwykły świat. W tym wyjątkowym dniu wszyscy doskonale się bawlili – zarówno dzieci oglądające przedstawienie, jak i występujący w nim dorośli.

Nad całością przedsięwzięcia czuwały nauczycielki przedszkola: Edyta Sieradzka i Iwona Lech, które przygotowały również scenariusz i reżyserię widowiska.

W postacie bajkowe wcielili się nauczyciele i pracownicy szkoły: Agata Nowak, Robert Knysak, Adrian Kowalczyk, Karolina Weżgowiec-Kozłowska, Iwona Sieradzka, Katarzyna Kalota, Dominika Benduch-Rumin, Leszek Ciupis oraz rodzice: Malwina Szymczyk, Katarzyna Muś, Magdalena Kowalczyk, Dominik Rumin, Klaudyna Rogala, Krzysztof Adamik, Edyta Adamik, Arkadiusz Mendak, Adrian Szymczyk, Elżbieta Górnicz, Monika Oberska, Kamila Suchecka, Sandra Tomzik. W przygotowanie bajki zaangażowali się też uczniowie: Denis Rumin, Anna Sieradzka i Maja Nazar.

Po spektaklu dzieci odwiedził Święty Mikołaj (ze swoją grupą), który rozdał prezenty (w mikołajkowe postacie wcielili się goście z Ośrodka "Betania", przybyli w tym dniu do szkoły w Jaskrowie). /ZSP Jaskrów, UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *