zachmurzenie umiarkowane
20°
17°
czwartek
Reklama
fot. UG Mykanów
Spotkanie KGW Jaskrowianki z okazji Dnia Kobiet
18 marca 2019 r. | 16:07
0

Tradycyjnie już z okazji Dnia Kobiet uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaskrowie przygotowali specjalne przedstawienie dla Pań z lokalnego Koła Gospodyń Wiejskich „Jaskrowianki”.

Jego przesłaniem było rozbawienie wszystkich pań i wywołanie na ich twarzach uśmiechu. Spektakl zaprezentowany został 9 marca w jaskrowskiej remizie OSP. W przemiłym spotkaniu uczestniczyły członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Jaskrowa, a także liczni zaproszeni goście, wśród których byli m. in. Wójt Gminy Mstów Tomasz Gęsiarz, Zastępca Wójta Małgorzata Grabowska, Radna powiatowa Danuta Tomza, Radne Gminy: Mariola Juszczyk i Mieczysława Gaudy oraz Sołtys Jaskrowa Krystyna Tyras. Ciepło powitane zostały seniorki KGW: Stanisława Włodarz, Teresa Skrzypkowiak i Krystyna Radecka oraz zaprzyjaźnione z Jaskrowem – Dyrektor ZSP w Małusach Mariola Tomczyk, a także Maria Rozpondek (Przewodnicząca KGW Mstów).

Zgromadzonych gości powitała Przewodnicząca KGW w Jaskrowie, Małgorzata Kwiecień. Po krótkiej części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna spotkania, której głównym elementem było przedstawienie „Dzień Kobiet na wesoło”. Spektakl wzbogacony serią piosenek, tańców, skeczy i gagów był wersją programu telewizyjnego w humorystyczny sposób przedstawiającego współczesne kobiety. Młodzi artyści znakomicie wcielili się w powierzone im role i perfekcyjnie wywiązali się z powierzonych zadań, czego dowodem były gromkie brawa jakimi nagrodzili ich goście spotkania. Nie obyło się oczywiście bez bisów.

W podziękowaniu za świetne przedstawienie aktorzy zostali obdarowani przez gospodynie uroczystości słodkościami. Podziękowania zostały również skierowane do nauczycielek, które przygotowały uczniów: Agaty Gajdy, Moniki Derdy i Joanny Tarasek. /ZSP Jaskrów/

fot. UG Mykanów

fot. UG Mykanów

fot. UG Mykanów

fot. UG MykanówDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *