zachmurzenie duże
-2°
-2°
czwartek
Reklama
26-latek z gminy Mstów miał blisko 2 kg marihuany
19 maja 2020 r. | 11:09
4

Kryminalni z Częstochowy zatrzymali mieszkańca gminy Mstów podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego domu policjanci znaleźli blisko kilogram suszu marihuany oraz prawie 50 krzewów, z których mógłby uzyskać kolejny kilogram narkotyków. 26-latek został objęty policyjnym dozorem i zastosowano wobec niego poręczenie majątkowe.

W ubiegłą środę, tj. 13.05.2020 r., nieumundurowani policjanci po raz kolejny uderzyli w narkotykowy biznes na terenie powiatu częstochowskiego. Kryminalni wpadli na trop mieszkańca gminy Mstów, który miał w domu blisko kilogram marihuany i 50 krzewów konopi, z których można było wytworzyć kolejny kilogram narkotyków. Prokurator objął 26-latka policyjnym dozorem i zastosował wobec niego poręczenie majątkowe. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz nielegalną uprawę grozi mu do 10 lat więzienia.​ /KMP w Częstochowie/4 odpowiedzi na “26-latek z gminy Mstów miał blisko 2 kg marihuany”

 1. Nina pisze:

  No i proszę, w naszej gminie takie rzeczy się dzieją!
  Niedługo pewnie się dowiemy, że ,,towar” był rozprowadzamy w naszych mstowskich szkołach….

  6
  4
 2. Jarek pisze:

  Marihuana to lek .
  A wy głupie starożytnej ery idioci się udlawcie.
  Marihuana ludzia z rakiem pomaga
  A wy jesteście debilami pisowskimi
  Kretyny !!!!

  8
  4
 3. Katotaliban pisze:

  Narkofobią nadal straszy się społeczeństwo, wòda za to leje się strumieniami, różni się tylko tym tylko że jest legalna i opodatkowana.Nie pale, nie piję i nie daje się wykazać Kulsonom dla statystyk.

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *