zachmurzenie duże
22°
21°
niedziela
Reklama
fot. facebook.com/anonimowy.mstowianin
Collegium Humanum: Studia i egzaminy “on-line”. “Studenci” zobaczyli się dopiero na rozdaniu dyplomów
22 marca 2024 r. | 08:00
2

Wójt Tomasz Gęsiarz wstydzi się tego, że studiował na uczelni Collegium Humanum. Gęsiarz na tej uczelni zdobył tytuł MBA Master of Business Administration.

Jak wyglądało studiowanie na Collegium Humanum? W swoim oświadczeniu opowiedział o tym Wójt Gminy Mykanów Dariusz Pomada. Okazuje się, że były to "studia on-line". Podobnie egzaminy. Po kilku miesiącach "studiowania", uczestnicy otrzymali dyplomy MBA. Wśród nich Tomasz Gęsiarz.

O kulisach studiów on-line na Collegium Humanum napisał w swoim oświadczeniu Wójt Gminy Mykanów Dariusz Pomada.

Ja bardzo dobrze wspominam studia w Collegium Humanum Szkole Głównej Menedżerskiej w Warszawie. Wspaniali, kompetentni wykładowcy, niesamowita atmosfera, bardzo rzeczowe i pouczające dyskusje. Zyskałem wielu przyjaciół z całej Polski. W mojej grupie była tylko jedna osoba z Częstochowy. Program studiów bardzo poszerzył i usystematyzował moją wiedzę. Był dokładnie taki jakiego oczekiwałem. Żałuję, że ze względu na pandemię nie mogliśmy się spotykać i wszystkie zajęcia odbywały się on-line. Zobaczyliśmy się dopiero na uroczystości wręczenia dyplomów.

Dlaczego Gęsiarz wstydzi się swoich studiów? Mogę tylko domyślać się. Na dowód tego, iż Gęsiarz zaciera ślady jest fakt, iż jeszcze w lutym, po wybuchu afery związanej z Collegium Humanum, ze strony Urzędu Gminy Mstów zniknęły informacje o dyplomie z tej uczelni uzyskanego przez Gęsiarza. Ale w sieci nic nie ginie i odpowiednie screeny zrobiła grupa "Anonimowego Mstowianina".

fot. facebook.com/anonimowy.mstowianin

fot. facebook.com/anonimowy.mstowianin

Wychodzi na to, iż to o czym donoszą ogólnopolskie media jest prawdą. Studia to fikcja. Zarówno zajęcia, jak i egzaminy odbywały się on-line, a wszystko kończyło się rozdaniem dyplomów.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Collegium Humanum: Studia i egzaminy “on-line”. “Studenci” zobaczyli się dopiero na rozdaniu dyplomów”

  1. Mstów pisze:

    wstyd!

  2. Justyna pisze:

    HAŃBA !!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *