zachmurzenie duże
-4°
czwartek
Reklama
Halo ZUS? Dyżur telefoniczny z zakresu emerytur i rent
16 września 2020 r. | 10:43
1

Oddział ZUS w Częstochowie i inspektorat w Lublińcu organizują telefoniczny dyżur ekspercki z zakresu emerytur i rent. Dzwonić można już w najbliższy poniedziałek, 21 września, w godz. od 14.00 do 17.00.

- Decyzja o przejściu na emeryturę jest jedną z ważniejszych w życiu. Dlatego warto podjąć ją świadomie, opierając się na sprawdzonych informacjach i faktach. Wiemy też, że wielu klientów ma sporo pytań dotyczących przeliczenia emerytury, albo niezbędnej dokumentacji do renty, czy świadczenia przedemerytalnego. Stąd też wyszliśmy z inicjatywą telefonicznego dyżuru eksperckiego - dorady emerytalnego, który będzie mógł wyjaśnić te i wiele innych zagadnień z zakresu świadczeń emerytalno-rentowych - mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Zainteresowani klienci mogą dzwonić do ekspertów ZUS pod nr tel. 34 356 29 69. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego już 21 września, w godz. od 14.00 do 17.00.Jedna odpowiedź do “Halo ZUS? Dyżur telefoniczny z zakresu emerytur i rent”

  1. Sabina pisze:

    Tylko jeden telefon dyżurny?
    Trzeba cudu , żeby się dodzwonić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *