słabe opady deszczu
sobota
Reklama
Komunikat w sprawie wyborów uzupełniających do Rady Gminy Mstów
21 lutego 2022 r. | 12:03
6

Poniżej znajduje się komunikat Komisarza Wyborczego w Częstochowie w sprawie wyborów uzupełniających do Rady Gminy Mstów.

W związku z zarządzonymi na dzień 24.04.2022r. wyborami uzupełniającymi do Rady Gminy Mstów uprzejmie informuję, iż zgodnie z art.403 § 2 i 5 ustawy z dnia
5 stycznia 2011r. – Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1319 z późn. zm.) zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego i zamiarze zgłaszania kandydatów na radnych, będą przyjmowane przez Komisarza Wyborczego w Częstochowie Ido dnia 28 lutego 2022r. (poniedziałek) w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Częstochowie ul. Sobieskiego 7 pok. 203.

Zawiadomienia należy składać w godzinach pracy Delegatury, tj. od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30.Zawiadomienie w formie pisemnej wraz z załącznikami może być również doręczone pocztą lub w inny sposób. O otrzymaniu terminu złożenia zawiadomienia rozstrzyga data wpływu do Komisarza Wyborczego w Częstochowie I (art. 9 § 1 Kodeksu wyborczego).

Ponadto zawiadamiam, że zgodnie z art. 178 § 1 ustawy – Kodeks wyborczy, pełnomocnicy komitetów wyborczych, którzy zgłaszać będą listy kandydatów na Radnych w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Mstów, mogą zgłaszać swoich przedstawicieli do składu Gminnej Komisji Wyborczej w Mstowie. Zgłoszenia na obowiązujących formularzach należy również składać do Komisarza Wyborczego w Częstochowie I (adres j.w.) w terminie do dnia 10 marca 2022r. do godz.15:30.

Formularze dla komitetów wyborczych ustalone przez Państwową Komisję Wyborczą dostępne są na stronie internetowej: http://czestochowa.kbw.gov.pl oraz w Urzędzie Gminy w Mstowie.

KOMISARZ WYBORCZY
W CZĘSTOCHOWIE I
/-/ Lidia DUDEK6 odpowiedzi na “Komunikat w sprawie wyborów uzupełniających do Rady Gminy Mstów”

 1. Mstowiak pisze:

  Lustracyjny BARANIARZ powinien pokryć koszty wyborów uzupełniających. Może coś by trafiło do tego zakutego łba.

 2. Ignacy pisze:

  Ktoś przewiduje , ilu kandytów na radnego się zgłosi, w miejsce usuniętego konfidenta Bigosa?

 3. Wyborczyni pisze:

  Wróble ćwierkają, że na radną ma kandydować Justyna Bigosińska….córka KONFIDENTA- donosiciela Bigosińskiego!!!!!
  Nie do wiary!!!!

  2
  2
  • Mstowiak pisze:

   😮
   Nie do wiary.
   Czyżby została wysłana przez BARANIARZA KONFIDENTA do zacierania śladów?

  • Miesz pisze:

   Dziedziczyć to można wygląd i choroby po rodzicach ale nie opinie i przeszlość. Pan B. to jedno a jego córka to drugie. Mądra, spokojna, uczciwie pracująca kobieta. Gdyby nawet pomyślała o kandydowaniu to jest niestety spalona na starcie i przegra z niejednym karierowiczem i cwaniakiem.

   5
   2
 4. Maryśka pisze:

  Tylko błazen- taki jak ,,bigos” – wysyła własne dziecko na pośmiewisko 😄
  Tego korytka już się nie da uratować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *