zachmurzenie duże
27°
25°
wtorek
Reklama
Komunikat ws. deklaracji za śmieci
01 sierpnia 2019 r. | 09:01
2

Urząd Gminy Mstów poinformował o złożeniu deklaracji w sprawie wyboru gospodarowania odpadami. Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi od miesiąca sierpnia br. będzie naliczana od każdej osoby zamieszkującej daną nieruchomość i wyniesie miesięcznie:
- 16,00 zł od jednego mieszkańca, jeżeli odpady komunalne są segregowane
- 32,00 zł od jednego mieszkańca, jeżeli odpady komunalne nie są segregowane

W związku z powyższym każdy właściciel lub zarządca nieruchomości zamieszkałej jest zobowiązany do złożenia deklaracji w terminie od 1 do 14 sierpnia br.

Druki deklaracji można pobrać u sołtysa.

Osoba do kontaktu: p. Marzena Kręciwilk, pokój nr 20, tel. 34 3284 005 wew.45.

Załączniki do pobrania:2 odpowiedzi na “Komunikat ws. deklaracji za śmieci”

 1. Krzysztof Kubat pisze:

  Mieszkańcy muszą składać nowe deklaracje”smieciowe” ,a nowy przetarg już niebawem za kilka miesięcy….bo Umowa z ,,nowym” odbiorcą odpadów podpisana została tylko ma pół roku.
  Może jakiś urzędnik gminny wyjaśni, dlaczego z jedną firmą podpisano Umowę, a inna firma śmieciowa odbiera odpady?

  5
  3
 2. Janina pisze:

  Panie Krzysztofie,
  Naszła mnie taka myśl, czy Pan ma za dużo wolnego czasu,czy jesy Pan zwyczajne zawistny? Gorycz jaka się z Pana wylewa przekracza granice dobrego smaku. W każdym temacie mam na myśli komentarze pod danym artykułem jest Pan ekspertem. Może warto zadać sobie Pytanie, czy nie zniechęca Pan tym swoich przyszłych wyborców, o ile będzie Pan o litości znowu kandydował. Przegrane wybory, rzecz jasna bolą, ale czy warto odreagowywać to w tak cyniczny i arogancki sposób. Może warto odpocząć, udać się do sanatorium, zająć się rodziną i wyjechać w Bieszczady. Pozdrawiam i życzę pokory, dużo pokory.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *