zachmurzenie duże
17°
16°
niedziela
Reklama
Kubat bez prawa głosu. Co dalej z PKS-em na terenie gminy Mstów?
29 marca 2019 r. | 12:28
5

Dziś odbyła się Nadzwyczajna sesja Rady Gminy Mstów, podczas której radni przyjęli uchwały dotyczące inkaso i statutów. Mimo licznych prób dojścia do głosu byłego wicestarosty Krzysztofa Kubata, Przewodniczący Rady Krzysztof Choryłek nie pozwolił mieszkańcowi Latosówki na wyrażenie swojej opinii w sprawie uchwał.

Podczas sesji gościem był wicewojewoda Śląski - Robert Magdziarz, który odpowiadał na pytania dotyczące PKS Częstochowa. Jak zapewne sami wielokrotnie przekonaliście się, ten przewoźnik niezbyt dokładnie wykonuje swoje obowiązki przewozowe na terenie gminy Mstów. Według zapewnień Magdziarza, ma być lepiej.

Sesję możecie obejrzeć na wideo poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

? Trwa Nadzwyczajna sesja Rady Gminy Mstów

Gepostet von Gmina Mstów am Freitag, 29. März 2019

 5 odpowiedzi na “Kubat bez prawa głosu. Co dalej z PKS-em na terenie gminy Mstów?”

 1. Krzysztof Kubat pisze:

  Odbyła się znowu Nadzwyczajną sesja Rady Gminy Mstów zwołania na wniosek wójta.
  Był nadzwyczajny pośpiech przy zwoływaniu radnych (48h),a jak potwierdzają pracownicy Urzędu niektórzy radni sami musieli odbierać materiały na sesję!!
  Tak właśnie,w pośpiechu powstają buble prawne,które później ciągle trzeba unieważniać i poprawiać!
  Ostatnio już dwukrotnie Wojewoda Śląski unieważniał Statuty Gminy Mstów !?
  Na sesji radni ,,musieli” zajmować się kolejną przykrą sprawą,która trafi tym razem do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego,a dotyczy to skargi na uchwałę naszej Rady Gminy dotyczącą Statutu SP ZOZ….
  Będziemy bacznie przyglądać się sprawie!

  6
  3
 2. TG pisze:

  Może to najwyższy czas aby dostosować leki? albo mniejszą dawkę, albo większą, bo na te na razie słabo działają 🙂 a w oczach widać obłęd… ps. hasło “kończ waść, wstydu oszczędź” będę powtarzał jak mantrę…

  7
  4
 3. panie.wojcie.dlaczego.pan.niechce.dac.do.mstowa.m.p.k.z.sielca.ile.mamy.blagac.nieh.sie.pan.zlituje.bo.na.nastempne.wybory.mieszkancy.pana.niewybiora.bo.slysze.od.ludzi.bo.nato.mysmy.pana.wybrali.zeby.pan.wojt.pzywrucil.m.p.kz.sielca.do.mstowa.l pisze:

  bardzo.prosimy.rzeby.pan.tom.prozbe.wziol.pod.uwage.

  • do.wujta.gminy.mstow pisze:

   prosimy.o.m.p.k.prosimy.o.m.p.k.prosimy,o.m.p.k .nato.mysmy.pana.wybrali.rzeby.pan.przywrucil.to.m.p.k.z.siedlca.do.mstowa.albo.z.jaskrowa.do.mstowa.czy.to.takie.trudne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *