bezchmurnie
21°
20°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Gęsiarz najgorszy
14 lutego 2021 r. | 14:49
6

1035 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepszy okazał się Zbigniew Bigosiński. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59) . Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Gęsiarz najgorszy”

 1. Admin pisze:

  zmień temat bo psy w Latosuwce dupami szczekają

  1
  3
  • Od śmieci pisze:

   Katastrofa że śmieciami!!!
   Do dzisiaj w gminie nie wiedzą, jaką stawkę haraczu my mieszkańcy będziemy płacić za śmieci.
   Wójt pewnie na narty sobie pojechał…..

   1
   1
 2. Zosia pisze:

  Admin, ale pojechałeś analfabeto !

  2
  1
 3. Gąsiorek pisze:

  Wójcie nasz drogi. Aby podnieść sobie popularność w naszej gminie, proponuję abyś zabrał łopatę i zaczął osobiście odśnieżać nasze drogi i chodniki (skoro nie potrafisz wymóc tego na swoich zleceniobiorcach).
  Możesz zabrać ze sobą do pomocy współpracowników. Będzie wam raźniej. A i pożytek będzie niemały. Na pewno większy od siedzenia i pierdzenia w stołki.

  3
  1
 4. Z Mstowa pisze:

  Wójt znowu zjechał do kubła śmieciowego…
  To nawet na czasie.

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *