bezchmurnie
14°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Gęsiarz najgorszy
09 maja 2021 r. | 11:15
2

950 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepsza okazała się Bożena Pluta. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59) . Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Gęsiarz najgorszy”

 1. Jajcarz pisze:

  Ach Tomcio, Tomcio…

  Zróbmy sobie jaja i zagłosujmy w tym tygodniu wszyscy razem na tą osobę. Może Go to dowartościuje i w końcu zrobi coś rozsądnego, z czego nie będziemy drwić lub też co gorsze – pomstować.

  10
  1
 2. Halinka⁷ pisze:

  Ludziska się nie poznali i zagłosowali w wyborach na Tomasza
  A ten cotygodniowy sondaż pokazuje tylko frustrację mieszkancow , bo ten Tomasz już nie nasz…Się ,,przefarbował”!

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *