zachmurzenie duże
16°
12°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Patryk Woźnica najlepszy
04 kwietnia 2021 r. | 11:43
11

967 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepszy okazał się Patryk Woźnica. Najgorszy był Grzegorz Całus.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59) . Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.11 odpowiedzi na “Oceń radnego: Patryk Woźnica najlepszy”

 1. Mieszkanka pisze:

  Czy ktoś może mnie uświadomić w czym jest najlepszy.

  3
  2
  • Mieszkaniec pisze:

   Tego nie wie nikt.

   Zapewne z powodu świątecznego okresu (aby dać odetchnąć choć na chwilę Tomciowi) redaktor przedstawił osobę z większą liczbą głosów niż nasz wójcina.

   4
   2
   • Rysiek pisze:

    @Mieszkaniec, niektórzy wiedzą. Poza tym, pachnie mi ta wypowiedź osobą, która startowała też na wójta. Może się mylę. Swoją drogą – nie mądruj się i pal tona.

    2
    1
    • Mieszkaniec pisze:

     1. No właśnie: tylko niektórzy wiedzą. A może nieliczni? Z tego co widzimy, to nasi radni siedzą na sesjach cicho jak trusie w kącie. I stąd ta opinia o nich. Jak pracują poza tym – tego też nie wiemy. Nikt z nich się publicznie nie wypowiada.
     2. Nie startowałem nigdy w żadnych wyborach.
     3. Zazwyczaj w rankingu popularności przedstawiana jest osoba dołująca. Ale widzimy, że tym razem (może z litości lub też z powodu świąt) redaktor postanowił przedstawić osobę z większą ilością głosów. Coś w tym strasznego?
     A tak swoją drogą: co to znaczy “pal tona” i dlaczego uważasz że się mądruję? Potrafisz czytać ze zrozumieniem?
     Może pan Woźnica, albo Ty (skoro jesteś tak wtajemniczony), przedstawicie zasługi naszego “pierwszoligowego” radnego?

     3
     2
  • do_Mieszkanka pisze:

   ….bo w rankingu uzyskał najwięcej głosów poparcia w danym tygodniu kalendarzowym.

   3
   4
  • Jaki pisze:

   Mieszkanko, znam Pana Patryka i wiem, że on nie biega chwaląc się co chwila tym co zrobił. Poza tym, zawsze może go Pani zapytać osobiście.

   3
   1
  • Marta pisze:

   Nie. Nie wiesz, że pytanie powinno być zakończone znakiem “?”. Tak więc nie zrozumiesz żadnego tłumaczenia.

   1
   2
 2. Takisobie pisze:

  Nasz Tomasz się wydżwignął trochę.?

  3
  1
 3. Zainteresowany pisze:

  Widać, że nie mieszkasz w Wancerzowie. Wystarczy spojrzeć na ilość inwestycji w naszej miejscowości. Nie bądź zazdrosny.

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *