zachmurzenie duże
-2°
-2°
czwartek
Reklama
youtube
Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy
26 stycznia 2020 r. | 14:14
5

414 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepsza okazała się Mariola Juszczyk. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy”

 1. Wyborca pisze:

  Ale numer!
  Ciągle ON?????

  4
  2
  • tur pisze:

   śmieszny jesteś redaktorku z tym rankingiem
   naprawdę wierzysz że mieszkańcy to kupią? ze podbijasz sam wyniki?
   to ja ci mówię że ludzie z gminy Mstów nie są tacy głupi jak tobie sie wydaje
   i grosza z naszej gminy nie dostaniesz

   6
   5
 2. Taki numer.. pisze:

  Taki numer że z całej gminy było oddane 414 głosów ( uwaga!!! na wszystkich radnych) . Teraz proszę zagłębić się w to ile mieszkańców ma gmina Mstów…

  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *