bezchmurnie
21°
20°
poniedziałek
Reklama
fot. Warta Mstów
Na sport gmina w tym roku przeznaczy 281 000 zł
07 stycznia 2021 r. | 12:59
4

Wójt Gminy Mstów ogłosił konkurs na realizację zadań publicznych Gminy Mstów w zakresie upowszechniania zajęć sportowych i rozwój bazy sportowej w 2021 roku. Oferty można składać tylko do jutra. Najwięcej pieniędzy otrzyma Warta Mstów.

W tym roku na sport gmina przeznaczy łącznie 281 000 zł.

Szczegóły w komunikacie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Na sport gmina w tym roku przeznaczy 281 000 zł”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Gmina, czyli My mieszkańcy dajemy corocznie grubą kasę na utrzymanie ,,Warty”…..
  Ale czy warto?
  Bo wyniki klubu mstowskiego nie zachwycają !

 2. Sportowiec pisze:

  KASA na kluby już dawno zostala podzielona!
  A ten cały Konkurs to jest ,,pic na wodę”, żeby mieli w gminie podkładkę w papierach.
  Warta dostaje zawsze prawie wszystko , a ochłapy dla innych…..
  Przecież Tomasz był prezesem Warty….

  12
 3. Fan Krzyśka z Latosówki pisze:

  Tadek spójrz najpierw na tabelę, a potem pisz że wyniki nie zachwycają, bo dawno aktualnej tabeli nie widziałeś. Dwa Pan Tomasz Gęsiarz nigdy nie był prezesem LKS Warty Mstów NIGDY !!! a jeśli był to podaj lata w których prezesował.
  Tak to prawda LKS Warta Mstów dostaje najwięcej subwencji z Gminny ponieważ ma największą infrastrukturę sportową ze wszystkich klubów sportowych w Gminie oraz największą liczbę zawodników w różnych kategoriach wiekowych od Orlika po Seniorów oraz posiada pracowników etatowych. Ja rozumiem, że możecie Państwo nie lubić Pana Wójta Gęsiarza, ale nie plujcie na klub który ma prawie 75 lat tradycji. I dodam Wam na marginesie, że wszyscy poprzedni Wójtowie Gminny Mstów najwięcej subwencji na sport przeznaczali właśnie na Wartę. Dodam jeszcze Państwu że Pan Wójt Gęsiarz grał nie tylko w Warcie Mstów, ale także w Iskrze Mokrzesz po pobycie w której zostawił piękne boisko przy szkole, a aktualnie gra w Białej Gwieździe Krasice gdzie wreszcie klub doczekał się boiska z prawdziwego zdarzenia. A Pan Panie Gąsiorski pisząc “Najwięcej pieniędzy otrzyma Warta Mstów” szuka Pan sensacji której nie ma. Proponuje Panu , żeby Pan razem z kolegą Krzyśkiem z Latosówki założył klub piłkarski LKS Nienawiść Latosówka i wystąpił o subwencje do Gminny to jak Pan Krzysiek będzie już tym Wójtem po za marzeniami oczywiście to wtedy LKS Nienawiść Latosówka dostanie najwięcej.

  1
  3
 4. Fan fana Krzyśka z Latosówki pisze:

  Pod żadnym pozorem nie ma mojej zgody na to, aby moje podatki szły na kopaczy, którzy biegają bez sensu po trawie odpowietrzając jelita !!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *