bezchmurnie
16°
11°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Choryłek najgorszy!
08 września 2019 r. | 12:46
13

636 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepszy okazał się Mariusz Kowalczyk. Najgorszy był Krzysztof Choryłek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.13 odpowiedzi na “Oceń radnego: Choryłek najgorszy!”

 1. Ola K pisze:

  powinien podc sie do dymisji

  78
  2
 2. Kamil pisze:

  Nie zrobi tego. Bo nie ma honoru

  76
  1
 3. mostek pisze:

  brawo!

  66
  1
 4. KrolewnaFiona pisze:

  Brawo!

  66
  1
 5. SzaryMalyCzlowiek pisze:

  Brawo!

  53
 6. wyborca pisze:

  nie jest to już nudne???
  po co ten sondaż , skoro ileś osób głosuje ,a i tak wiadomo kto “wygra”.??

  nijak to się ma do pracy w Radzie Gminy. bo Krzysiek jest jednym z ważniejszych radnych w tamtej, jak i w tej kadencji.
  a ajak ktoś go nie lubi prywatnie, to jego problem.

  2
  30
  • Wyborca pisze:

   to raczej ciebie i innych którzy go “lubią” razi to, że ludzie mogą się wreszcie wypowiedzieć i zagłosować. czy przypadkiem radny nie powinien raczej być nienaganny społecznie? wydaje mi się, że to raczej logiczne, a zaznaczenie, że jest WAŻNIEJSZY w gminie to dokładnie pokazuje że macie gdzieś wyborców. prawda jest taka, że to największy burak jakiego LUDZIE ZNAJĄ! to człowiek, który tylko papla i papla, co to nie robi. a prawda jest nieco inna. chyba że znów będziecie pisać o tych jego WIELKICH NIC NIEZNACZĄCYCH DLA LUDZI W SIEDLCU ZASŁGACH! Jezu! jak się te wasze wpisy BRONIĄCE choryłka czyta, to człowiek żałuje swoich oddanych głosów w ostatnich wyborach! napiszę tylko jedno KARMA WRACA. A wybory dopiero, albo JUŻ za 3 lata, zobaczymy jak przed nimi będziemy rozmawiać.

   31
 7. Klara pisze:

  A ciebie wyborco”nie nudzi zachwalanie
  tego lenia i chwalipięty?
  No fakt: Jeden nie lepszy od drugiego!

  32
  1
  • Wyborca pisze:

   popieram, nigdzie nie jest idealnie i wszędzie są tzw. ale polityka tej gminy na psy schodzi ZDECYDOWANIE, a miało być lepiej… obiecanki cacanki, a głupiemu… wiadomo!

   31
 8. Piotr pisze:

  PRAWDA W OCZY KOLE PANIE MATOLE!

  32

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *