zachmurzenie duże
17°
16°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Choryłek znowu najgorszy!
18 sierpnia 2019 r. | 12:02
6

355 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepsza okazała się Mariola Juszczyk. Najgorszy był Krzysztof Choryłek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Choryłek znowu najgorszy!”

 1. Oo pisze:

  NIC NIE ROBI TO MA

  2
  2
 2. mieszkanka pisze:

  “Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy”….

  a od kiedy to durna ankieta, gdzie oddaje sie głosy według własnego “widzimisię” jest wyznacznikiem PRACY RADNEGO ?
  wyznacznikiem pracy są konkretne osiągnięcia: zrealizowane inwestycje, działania, organizowane imprezy, kontakt z mieszkańcami itp..

  a z pewnością nie jest wyznacznikiem kliknięcie w ankiecie Antka spod sklepu, który akurat kogoś nie lubi i daje “1” zamiast “5”…..

  3
  4
 3. Aśka77 pisze:

  a jakie osiganiecia maja miec radni skoro wszystko przypisuje sobie wojt ?

  • asiek pisze:

   Każdy Wójt odpowiada za swoją Gminę, to chyba logiczne że i sukcesy, i porażki są jego. Czy się to komuś podoba czy nie.
   Jeżeli jest mądra Rada, to “w zgodzie siła” i inwestycje idą w całej gminie- więc każdy radny po kadencji może się pochwalić tym, co zostało wykonane w jego miejscowości.

   Ale i tak nad całosćia czuwa Wójt -jako organ wykonawczy. To wynika z ustawy o samorządzie gminnym – ktoś mądry ją kiedyś wymyślił i jej przepisów trzeba się trzymać.

   2
   1
   • Aśka77 pisze:

    tylko ta rada nie jest mądra a podatna na manipulacje

    6
    2
    • asiek pisze:

     poziom komentarza: “-1”.. żenada…..

     a kim ty jesteś i co sobą reprezentujesz, żeby wygadywać takie rzeczy na ludzi, którzy zostali wybrani przez swoich mieszkańców w demokratycznych wyborach?

     1
     1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *