zachmurzenie duże
16°
12°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Gęsiarz najgorszy
23 maja 2021 r. | 13:42
3

958 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepsza okazała się Bożena Pluta. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59) . Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Gęsiarz najgorszy”

 1. Krysia pisze:

  Jaka władza, takie notowania ?

  4
  1
 2. Wyborczyni pisze:

  Wójt się,, zepsuł” .
  A jak coś popsute , to się wyrzuca do śmieci i wymienia na nowe, bo naprawić się nie da.
  A ceny śmieci Gęsiarz podnosi co chwila, więc mieszkańcy już mu tego nie zapomną.
  Czy to normalne, żeby teraz przy 6 osobowej rodzinie płacić prawie 1700 złotych haraczu śmieciowego w roku?

  5
  2
 3. Wyborca pisze:

  E tam – zaraz na śmieci. Można przenieść do pobliskiej kopalni. Tam zapewne brakuje rąk do pracy. A w nagrodę za zasługi – dobry kilof, aby mu praca szła lepiej niż obecnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *