bezchmurnie
16°
11°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Gęsiarz najgorszy
13 lutego 2022 r. | 11:00
2

850 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepszy okazał się Łukasz Całusiński. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59) . Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Gęsiarz najgorszy”

 1. Justyna pisze:

  A kiedy będą wybory na nowego wójta ?
  Ktoś, coś?
  Bo przecież z tą obecną sitwą coś trzeba zrobić !!!

  • Renata pisze:

   Justyna- stanowczo trzeba coś zrobić! Człowiekowi zbiera się na wymioty słysząc o kolesiostwie w naszej gminie!!!! Inwestycje są.. ale w kolegów i rodzinę!!! Niech tą gminą zacznie zarządzać ktoś stanowczy i uczciwy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *