zachmurzenie duże
27°
25°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Justyna Klimczak najlepsza
31 stycznia 2021 r. | 13:35
3

700 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepsza okazała się Justyna Klimczak. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59) . Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Justyna Klimczak najlepsza”

 1. Z Mstowa pisze:

  Szkoda, że Pani Justyna nie ma swojego zdania.

  4
  2
  • KlimStyna pisze:

   Ciekawe, czy nasza Pani radna “bezradna” brała udział w tworzeniu ostatniej uchwały dotyczącej wynagrodzeń w szkolnictwie? Tej niezgodnej z Konstytucją RP.

   3
   2
 2. drogowiec pisze:

  A ten najgorszy niech jutro przejedzie się po naszych gminnych drogach.
  Jak to jest mozliwe , że drogi powiatowe są odśnieżonie,posypane i czarne, a gminne jak zwykle, przygotowane chyba do…..kuligów ?

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *