bezchmurnie
16°
11°
czwartek
Reklama
fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Oceń radnego: Krzysztof Choryłek najgorszy!
16 sierpnia 2020 r. | 12:36
4

176 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepsza okazała się Mariola Juszczyk. Najgorszy był Krzysztof Choryłek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59) . Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Krzysztof Choryłek najgorszy!”

 1. Lucek pisze:

  Myćka znowu najgorszy?Wow…..

  3
  1
 2. Wyborczyni pisze:

  Takiego wybrali, to teraz mają. !
  Szkoda gadać !

  3
  1
 3. grzaegorz.stachurski@op.pl pisze:

  jeszcze się taki nie narodził aby………,a tak po ludzku to taka prymitywna zabawa ,że pies objszczał płot,i nic z tego nie wynika ,tylko tyle

  4
  2
 4. Że wsi pisze:

  Właśnie widać, jaki prymitywny jest Ten gość piszącyy o ,,sikaniu psa na płot”….
  Widać wyraźnie że sam wszystko olewa!

  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *