słabe opady śniegu
-3°
środa
Reklama
fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Oceń radnego: Krzysztof Choryłek najgorszy!
27 grudnia 2020 r. | 11:30
4

645 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepszy okazał się Mariusz Kowalczyk. Najgorszy był Krzysztof Choryłek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59) . Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Krzysztof Choryłek najgorszy!”

 1. Z Siedlca pisze:

  To jest najgorszy sołtys, jakiego mamy w Siedlcu!
  Tylko pod siebie…….

  9
  3
  • Biegły Rewident pisze:

   Przejrzyjcie Statut Sołectwa, i na tej podstawie Zebranie Wiejskie może dokonać odwołania sołtysa, jeszcze przed upływem kadencji.

   5
   1
 2. Justyna pisze:

  To ten co wygryzł Zygmunta.

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *