słabe opady śniegu
-3°
środa
Reklama
Oceń radnego: Krzysztof Choryłek najgorszy!
04 sierpnia 2019 r. | 12:11
3

224 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepsza okazała się Mariola Juszczyk. Najgorszy był Krzysztof Choryłek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Krzysztof Choryłek najgorszy!”

 1. Pasażer pisze:

  Do Siedlca to autobusy MPK sobie załatwił,
  a
  nas Mstowiaków ma w głębokim poważaniu.Samolub.

 2. pasazerka pisze:

  tak, sobie… szkoda że jeździ samochodem do pracy 🙂
  pasażer widze jestes swietnie poinformowany i znasz realia gminy

 3. antykrzyszfof pisze:

  Tylko potrafi sie drzec na matke, a tepak jakich malo. Dobrze ze ktos mu podpowiedzial, ze jako radny powinien garderobe zmienic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *