zachmurzenie duże
17°
16°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Robert Misztal najlepszy
16 maja 2021 r. | 13:22
4

947 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepszy okazał się Robert Misztal. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59) . Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Robert Misztal najlepszy”

 1. Marcel pisze:

  Z tym Gęsiarzem to coś nie tak,
  bo cały czas strasznie licho w tym rankingu wypada.
  Wygląda na to, jakby dostał zadyszki.

  4
  1
 2. Mieszkanka pisze:

  Dla nas mieszkańców horrendalne podwyżki za śmieci , a dla siebie nagrody?
  To mi się nie podoba.

  4
  1
 3. Henryk K. pisze:

  Przecież śmieci drożeją w całej Polsce. Do takiej sytuacji doprowadziła polityka obozu rządzącego. Wszystko zwalaja na samorządy i dalej ponad 30% poparcia. To jest wstyd dla…tego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *