zachmurzenie duże
27°
25°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Gęsiarz ponownie najgorszy!
13 października 2019 r. | 11:19
15

704 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepszy okazał się Patryk Woźnica. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.15 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Gęsiarz ponownie najgorszy!”

 1. KS pisze:

  wójt dołuje w tych rankingach a konkurencja nie śpi!

  44
  • lks pisze:

   to tak poważny ranking że można pewnie przegrać z małpą lub orangutanem, jeśli tylko pan “redaktor” chce i na końcu PODBIJE trochę wyniki w dowolny sposób.

   4
   38
 2. Gość pisze:

  Ten człowiek sobie na to zasłużył, niestety ale dzięki niemu Mstów się cofa, podczas gdy wszystkie gminy dookoła prężnie się rozwijają!!

  68
  3
 3. KrolewnaFiona pisze:

  Idą łeb w łeb z chorylkiem. Przypadek? … niesądzę:)

  46
  2
 4. ciekawski pisze:

  Zastanawiajace jest to, ze jakos do soboty najnizej stoi chorylek, az tu nagle w niedziele najgorszy zostaje wojt…. hmmm…

  35
  1
 5. ? pisze:

  Sięgnąć …to możesz po papier do dupy!
  A ….możesz ,,zasięgnąć”?! nformacji !
  Spacja?! ?
  Tępa istoto.. ..,,Nie” z czasownikami piszemy osobno!!!!

  3
  33
  • KrolewnaFiona pisze:

   Odpowiedz w stylu chorylka i jego WATAHY. ??? tak wyobraz sobie ze istnieje cos takiego jak spacja, a zasady polskiej pisowni nie sa mi obce ???

   35
 6. KrolewnaFiona pisze:

  “Zasiegnac po…” brawo ty inteligenciku ??? frajerzyno! ???

  35
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *