słabe opady deszczu
sobota
Reklama
Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy!
29 marca 2020 r. | 13:58
4

451 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepsza okazała się Mariola Juszczyk. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy!”

 1. Obserwator pisze:

  Oooooo,niebezpiecznie !!
  A Wrócił!!!!!???

  1
  2
 2. wir pisze:

  frajer jesteś pseudoREDAKTORZE, że w czasach kiedy ludzie umierają, zajmujesz się tak śmiesznymi rankingami, które sam tworzysz i podbijasz ocenę.
  ale… liczba kliknięć musi się zgadzać, żeby kasa się zgadzała!

  5
  3
 3. Jagna pisze:

  Skoro ludzie muszą siedzieć w domach,
  to chociaż o naszym„ ostatnim” czegoś się dowiedzą……..

  3
  1
 4. Wyborczyni pisze:

  A teraz ponoć mamy konkretne podejrzenie koronowira w Mstowie!!!!?
  I co nasz wójcio na to?
  To są fakty, nie sianie paniki przecież…..

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *