słabe opady śniegu
-2°
-3°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy
19 kwietnia 2020 r. | 12:37
8

201 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepszy okazał się Mariusz Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy”

 1. Mieszkanka pisze:

  A tak dobrze się zapowiadał…

 2. Aneta pisze:

  Odbieram go bardzo pozytywnie. W rozmowie zawsze elegancki, miły, z klasą. Nie mogę powiedzieć nic złego. Zawsze ma Pan mój głos Panie wójcie.

  6
  4
 3. Danka pisze:

  Dzięki tej stronie bardzo polubiłam naszego wójta. Ma on na prawdę dużo pracy, jest bardzo solidny, mądry i na prawdę ma klasę! Brawo Panie Wójcie!
  A tymi rankingami Pana Redaktora proszę się nie martwić!

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *