zachmurzenie duże
-4°
czwartek
Reklama
youtube
Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy
26 kwietnia 2020 r. | 12:01
4

300 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepsza okazała się Mariola Juszczyk. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy”

 1. ulubiony pisze:

  ale zabawa super
  PLUJ PLUJ BYLE TYLKO LUDZIE KLIKALI

  2
  3
 2. Mariolka pisze:

  Normalny ranking popularności.
  No,ale żeby. aż tak zadołować !
  Myślałam, że to chwilowa zadyszka….

  2
  3
 3. Z Jaskrowa pisze:

  Co tu dużo mówić….
  nasza Pani radna Juszczykowa się stara,to i ma..
  Brawa!!! Tak trzymać p.Mariolu!

  3
  3
 4. Ciekawy pisze:

  A ja jestem ciekawy, czy Gęsiarz poważy się na na udostępnienie wrażliwych danych osobowych swoich mieszkańców dla Poczty……..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *