słabe opady śniegu
-2°
środa
Reklama
Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy!
09 sierpnia 2020 r. | 12:30
4

217 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepsza okazała się Mariola Juszczyk. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59) . Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy!”

 1. oj pisze:

  śmieszny i żenujący ranking redaktrollu
  ale każda reklama dźwignią handlu byle tylko nazwiska nie przekręcić

  6
  5
 2. Marcel pisze:

  Nie da się ukryć.
  Gdyby nie Marek D. , to Gęsiarz nie istnieje !!!

  34
 3. Z Komisji pisze:

  Taka prawda…
  W poprzedniej kadencji….W ostatnim dniu rejestracji kandydatów na wójta, tuż przed 24.oo Pan Dewódzki wycofał przecież Jakubczaka, jako kandydata na wójta i dokonał wrzutki w postaci Gęsiarza.
  Sam Gęsiarz nie miał nawet swojego komitetu…

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *