zachmurzenie duże
27°
25°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy!
27 września 2020 r. | 11:45
4

715 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepszy okazał się Andrzej Leśniak. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59) . Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy!”

 1. Marcel pisze:

  Znowu słabiutko,
  ale czego tu się spodziewać….

 2. -Majka pisze:

  I tak już do końca kadencji …
  A swoją drogą, to po Gminie chodzą wieści, że wójt i pani wice to tylko pionki. Całą gminę trzyma w garści zupełnie inna “dama” z naszego urzędu. Ciekawe o kogo chodzi?

  4
  1
 3. Kucharka pisze:

  No to pewnie chodzi o tę starą pudernicę od “finansów gminnych” co nie wie kiedy ze sceny zejść Już ledwo siedzi na urzędowym stołku ale jeszcze się ogląda zeby dla siebie ugrać jak najwiecej. A przy okazji rządzi tymi marionetkami. Że też nikt się nie przyjrzy tym jej finansowaniom szczególnie rodzinnych kieszeni.

  13
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *