zachmurzenie duże
-1°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy
21 marca 2021 r. | 14:09
3

1168 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepszy okazał się Mariusz Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59) . Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy”

 1. Ze Mstowa pisze:

  Nie da się ukryć!
  Tomasz ma problem…..

  13
  3
 2. Petent pisze:

  Gmina zamknięta.
  Pandemia pasuje urzędnikom w nicnierobieniu…..
  A jeszcze nagrody do pensji wójt daje.

  4
  2
  • Ocalały pisze:

   Jak to zamknięta? Od kiedy i dlaczego?
   Przecież mają tam nowe urządzenie – każdy zaraz po przekroczeniu progu tego budynku zostaje profesjonalnie wysterylizowany.

   2
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *