słabe opady śniegu
-2°
-3°
sobota
Reklama
fot. UG Mstów
Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy
02 maja 2021 r. | 13:05
2

936 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepsza okazała się Monika Pardela. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59) . Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy”

 1. Nina pisze:

  Dla nas, mieszkańców,, zalatwił” podwyżkę na śmieci,
  a dla swoich przydupasów nagrody.
  Takiego mamy wójta!!

  6
  1
 2. Mieszkanka pisze:

  A ja bym prosiła Pana Wójta co by zainteresował się ile dzieci nie zostało przyjętych do przedszkola. A może rada się tym zainteresuje.

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *