zachmurzenie duże
16°
12°
czwartek
Reklama
fot. UG Mstów
Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy
12 stycznia 2020 r. | 11:53
6

413 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepszy okazał się Patryk Woźnica. Najgorszy był Wójt Tomasz Gęsiarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Tomasz Gęsiarz najgorszy”

 1. maja pisze:

  Tomasz Gesiarz najgorszy……. to już. męczące i wkurzają e. Co za durny ranking.
  Może Pan redaktor z całym szacunkiem napisał by coś dobrego o Gminie o Jej mieszkańcach a nie tylko wszystko złe, niedobre i oczywiście…….. Tomasz Gęsiarz najgorszy……. Okropieństwo!!!!!!!

  7
  5
 2. Obywatel pisze:

  No przecież to jest tylko wynik rankingu,
  w którym ,niestety, Gęsiarz nie najlepiej wypada.
  Widocznie ma zły okres….

  4
  4
 3. Wyborca pisze:

  Referenduuuuuuumm!!!!!!

  16
  4
  • Henryk pisze:

   Coś mi tu nie pasuje. Skoro głosowanie odbywa się do niedzieli do 23:59 to dlaczego wyniki są upubliczniane o 11:26? Czyżby redaktor nie przestrzegał regulaminu głosowania, które sam wymyślił? Trzeba chyba anulować wszystkie dotychczasowe wyniki 😉

   6
   3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *