słabe opady śniegu
-2°
-3°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Zbigniew Bigosiński najgorszy
22 marca 2020 r. | 14:01
3

204 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Mstów. Najlepsza okazała się Mariola Juszczyk. Najgorszy był Zbigniew Bigosiński.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Mstów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zbigniew Bigosiński najgorszy”

  1. Ehhh pisze:

    A kiedy i o której taki wynik ten sondaż wykazywał?

  2. Z Mstowa pisze:

    Kiedy u nas ludzie zmądrzeją, żeby wybrać takich, co mają trochę oleju w głowie…?

  3. janskrzypa pisze:

    Tu niekoniecznie musi chodzić o mądrość ale o rozwagę. Grupa , która ma rozsądnie prowadzić sprawy gminy musi wykształtować się w trakcie wspólnych działań. Ostatnie dwie kadencje pokazały zaściankowość, bezwzględną wręcz nienawiść, nieuzasadnione uprzedzenia. A przecież to tylko maluśka gmina ludzie z zasady rozsądni a pozwalali aby nimi tak prymitywnie manipulowali dawni skłóceni nie wiadomo o co KOLESIE. Pomyślcie kochani RADNI co z budżetem bo teraz jeszcze można coś zrobić. Zgo0dnie z prawem jesteście Władzą tej gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *