zachmurzenie duże
-4°
czwartek
Reklama
fot. Żandarmeria Wojskowa
Oświadczenie Zarządu firmy Demar w sprawie zatrzymania właściciela firmy
19 stycznia 2022 r. | 09:27
6

W związku z pojawiającymi się informacjami na temat zatrzymania właściciela firmy DEMAR, działającej na polskim rynku od ponad 40 lat, pragniemy poinformować, że współpracujemy ze wszystkimi organami w celu szybkiego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Ponadto informujemy, że sytuacja ta nie ma wpływu na bieżącą działalność firmy.

Zarząd firmy Demar6 odpowiedzi na “Oświadczenie Zarządu firmy Demar w sprawie zatrzymania właściciela firmy”

 1. Nikoś pisze:

  Jeżeli Marek D ,szef firmy Demar został zatrzymany,z konkretnymi zarzutami, to SZYBKIE wyjaśnienie zaistniałej sytuacji może okazać się ….niemożliwe.
  Prawdopodobnie trzeba szukać dużej kasy na kaucję za p. Marka.

  • Mstowiak pisze:

   Kto ma szukać kasy na kaucję? My???

   • Budżetówka pisze:

    Skala kwoty, na którą zostało przekręcone Polskie wojsko przez firmę Demar jest ogromna, bo chodzi o ok. 68 mln złotych.
    A mówią niektórzy, że to się da szybko wyjaśnić i załatwić….

    Dla porównania bogata, jak mówią niektórzy nasza gmina Mstów, dysponuje w całym swoim rocznym budżecie tylko 59 milionami.
    I to ma starczyć na wszystko.
    Na inwestycje, GOPSy, szkoły,wynagrodzenia, diety, itd….

    3
    1
 2. Rozalia pisze:

  Na Mstowie był niczym Al Capone….
  Załatwiał sprawy nie do załatwienia
  ,,Załatwiał” niepokornych i nieposlusznych.
  Nie podobał Mu się Wójt, to wystawił,,swojego” T.G.
  Normalnie – dzielił i rządził.
  Aż tu nagle ,taki bigos.

  7
  2
 3. Dariusz Andryszkiewicz pisze:

  Dzień dobry. Mieszkam w naszej gminie dopiero 6 lat, ale przez ten czas zdążyłem zauważyć, jak ważnym podmiotem naszego społeczeństwa jest firma Demar, dająca miejsca pracy w firmie z kilkudziesięcioletnią tradycją.
  Właściciel firmy dawał pracę, nigdy nie było problemu z terminowością wypłaty pensji, firma się rozwijała dalej, mimo trudnych czasów. Mnie nie interesuje politykowanie “kto z kim” jak to niektórzy tu piszą, odnoszę się do tego, co dla nas, zwykłych ludzi daje ta olbrzymia firma – czyli stabilizację, wizję spokojnej przyszłości i rozpoznawalność w kraju i za granicą naszej Gminy Mstów. W naszej smutnej rzeczywistości media nie napiszą o prawdziwych, groźnych przestępcach kryminalnych, mam na myśli morderców, handlarzy narkotyków, pedofili etc. , którzy na co dzień popełniają straszne przestępstwa, media nie napiszą, bo po co, jak łatwiej jest człowieka, właściciela firmy obuwniczej zniszczyć w jeden dzień na podstawie na razie tylko postawionych zarzutów, a nie udowodnieniu jakiejkolwiek winy.
  Właściciel firmy Demar przez wiele lat pomagał społeczności naszej gminy. Nie używam nicków, bo piszę to jako członek naszej społeczności i nie widzę potrzeby chowania się za wymyślonym nickiem. Życzę właścicielowi firmy Demar i nam wszystkim, żeby sprawa jak najszybciej została wyjaśniona. Osobiście poznając, Pana Marka D. mogę powiedzieć, że to bardzo spokojny, kulturalny człowiek w jego obecności nie czułem się gorszym człowiekiem, nie traktował mnie z góry, mimo że jestem zwykłym małym, szarym człowiekiem.
  Pozdrawiam
  Darek Andryszkiewicz

  7
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *