zachmurzenie duże
17°
16°
niedziela
Reklama
UG/GOK w Mstowie
Podsumowanie wakacji z GOK-iem
06 września 2021 r. | 12:30
0

W okresie wakacyjnym Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie zorganizował dla dzieci zajęcia w plenerze oraz w pracowni plastycznej. Wspaniała aura sprzyjała szalonym i twórczym zabawom na rynku mstowskim.

- Blok zajęć balonowych dostarczył wielu wrażeń oraz radości. Balony wypełnione powietrzem można było dekorować i bawić się nimi. Natomiast balony wypełnione wodą służyły do gier i zabaw. Bitwa balonowa była niewątpliwie hitem tych wakacji. Dzieci mokre i szczęśliwe odkrywały tajniki fizyki (z wykorzystaniem wody w balonie) oraz zjawisko przyciągania ziemskiego.

- W plenerze odbyło się też kilka spotkań z malowaniem. Dzieci malowały wakacyjne graffiti na folkowej ścianie oraz obrazy na arkuszach papieru. Oprócz farb do malowania służyły kreda i mazaki. Powstało wiele ciekawych prac.

gok2

- Zajęcia wakacyjne w budynku GOKu poświęcone były bajkowej tematyce. Fragment bajki służył za inspiracje do działań plastycznych. Część z nich będzie kontynuowana i realizowana na zajęciach stacjonarnych. Dzieci mogły m.in. wykonać postać bajkową z plasteliny lub materiału. Powstało wiele barwnych postaci. Zabawa była wspaniała. /GOK, UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *