bezchmurnie
24°
20°
poniedziałek
Reklama
Rolnik bez żadnych dochodów
05 lipca 2019 r. | 12:00
10

34-letni Łukasz Całusiński to rolnik oraz radny gminy Mstów. Posiada 50 000 zł oszczędności. Nie posiada własnego domu, ani mieszkania. Jest właścicielem gospodarstwa rolnego za 69 000 zł, z którego w ubiegłym roku nie osiągnął dochodów. Z tytułu bycia radnym do 18 grudnia 2018 roku, Całusiński otrzymał 7350 zł.

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Rolnik bez żadnych dochodów”

 1. Dobre pisze:

  Tego starego pryka utrzymuje mama? Co to za młody nieudacznik?

  7
  5
 2. Mieszkanka pisze:

  Aktywny ten radny,czasem bije współmieszkańców…
  Sprawa nie tak dawno miała finał w sądzie..
  .Tylko grzywna !!!

  7
  6
 3. Wmatowie chora strona pisze:

  Ktoś ewidentnie ma problem i próbuje w głupi sposób zniszczyć dobrego człowieka…komentarz że pobił chłopaka ? Tego ćpuna już dawno policja powinna zamknąć sam sobie był winny a później płakał jak dostał po mordzie za zachowanie a w sumie jego brak. Co do Łukasza jak każdy człowiek popełnia błędy ale jest dobrym, pomocnym także autor tego artykułu ma problem i próbuje oczernić chłopaka. Wiec Autorze Idź strzel sobie baranka w ten sposób zrobisz przysługę dla świata.

  8
  4
 4. heh pisze:

  Nie zostal skazany prawomocnym wyrokiem sadu tylko dlatego ze sp. Konrad wziął całą wine za ta sytuację na siebie. Prawo jazdy zabrane za jazdę po alkoholu. Krol przebywania pod lokalnym sklepem i barem.

  7
  4
  • Wmatowie chora strona pisze:

   Bardzo Cię interesuje cudze życie a może pochwalisz się swoim? Pewnie jest beznadziejne i nudne skoro interesujesz się wszystkimi do okola co kto kiedy….dla mnie może być milionerem albo biedakiem ja oceniam go jako człowieka

   7
   5
   • heh pisze:

    Biedakiem to jest on, ale umyslowym podobnie do Ciebie skoro nie widzisz ze osoba na funkcji publicznej dopuszcza sie takiego zachowania swiadczy o tym ze nie powinien pelnic funcji radnego. Reprezentuje siebie i swoich wyborców w sposób, który nie powinien. Po drugie przeczytaj ostatnie zdanie z oswiadczenia i juz ktos powinien to zglosic do odpowoednich organow z informacją o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 233kk. Po trzecie czy naprawdę warto za te 600 zl miesięcznie robic z sibie pośmiewisko?

    9
    4
 5. Mieszkanka pisze:

  To w głowie się nie mieści,że człowiek bez dochodów, mający problemy z prawem i wymiarem sprawiedliwości ,,reprezentuje” NAS w Gminie !!!!!!!

  10
  4
 6. Ziomek pisze:

  A mnie się wydaje że za oczernianiem i wyciąganiem wszystkich bródów stoi nie kto inny jak pożal sie boże chory na władzę stary jebniety kubat, codziennie nowe problemy, codziennie czegoś się musi dojebac,nie ma to jak mieszkaniec innej wsi miesza u innych

  8
  1
 7. Ryszard pisze:

  Hej, Ziomek,korepetycje z ortografii sobie weź!
  Widać,że w jednej ławce z Łukaszem siedziałeś,co widać po wypełnionym oświadczeniu majątkowym.
  Żałosne !
  To dobrze,że p.redaktor upublicznia takie informacje,bo nikt by o niczym nie wiedział.
  Panie Ziomek,pewnie byś chciał to wszystko zatuszować ??? Nie da się !

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *